ورزش، سایت تخصصی رشته های ورزشی  
بازگشت   ورزش، سایت تخصصی رشته های ورزشی > اخبار > اخبار ورزشی

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 14-11-2010, 09:22 AM   #1
bahar
(کاربر طلایی)

bahar آواتار ها

Icon102 روزبهاني: ديگر تحمل نيمكت نشينی در ذوب آهن را ندارم/ در دیدارهای تدارکاتی باید نقاط ضعف و قوت خود را به خوبی شناسایی کنیم

روزبهاني: ديگر تحمل نيمكت نشينی در ذوب آهن را ندارم/ در دیدارهای تدارکاتی باید نقاط ضعف و قوت خود را به خوبی شناسایی کنیم

"جابر روزبهاني" بازيكن تيم ملي بسكتبال قبل از سفر به ترکیه به همراه تیم ملی بسکتبال کشورمان گفت: 2 سال در ذوب آهن نيمكت نشين بودم و ديگر تحمل اين وضعيت را ندارم اما براي جدايي ام از ذوب آهن نيز اين باشگاه درخواست 100 ميليون تومان كرده است.

ملي پوش اصفهاني تیم بسکتبال ذوب آهن در گفتگو با خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، افزود:‌ تا زماني كه محسن صادق زاده در ذوب آهن سرمربي بود هيچ مشكلي در اين تيم نداشتم و جو تيم نيز به نظرم دوستانه تر بود.

وي ادامه داد: با آمدن فرزاد كوهيان تا حدودي فاصله ها در تيم ذوب آهن بيشتر شده و من هم با طرز تفكر اين مربي سازگار نيستم، از سويي كوهيان نيز به نوع بازي من اعتقادي ندارد به همين دليل طي 2 فصل گذشته به طور كامل نيمكت نشين شده ام هر چند مصدوميتهاي زيادي نيز طي چندسال گذشته داشته ام.

روز بهاني خاطرنشان كرد: ذوب آهن براي صدور رضايتنامه 100 ميليون تومان درخواست كرده اما من تصميم خود را گرفته ام و بدون شك از اين تيم جدا مي شوم.

ملي پوش اصفهاني تیم بسکتبال ذوب آهن در خاتمه در خصوص دیدارهای تدارکاتی تیم ملی بسکتبال اظهارداشت: قبل از حضور در رقابتهای بسکتبال گوانگجو باید با برگزاری دیدارهای تدارکاتی مناسب به شرایط مطلوب نزدیک شویم و نقاط ضعف و قوت خود را به خوبی شناسایی کنیم .

bahar آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

برچسب ها
ورزش, اخبار ورزشی

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش