ورزش، سایت تخصصی رشته های ورزشی  
بازگشت   ورزش، سایت تخصصی رشته های ورزشی > ورزش‌های قدرتی > وزنه‌ برداری

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 15-11-2010, 02:25 PM   #1
bahar
(کاربر طلایی)

bahar آواتار ها

Icon85 رضازاده: کاظمی نژاد پرچمدار نسل آینده وزنه برداری جهان است

رضازاده: کاظمی نژاد پرچمدار نسل آینده وزنه برداری جهان است

سرپرست فدراسیون وزنه برداری گفت: با حمایت های بی دریغ سازمان تربیت بدنی متوجه شدم سعیدلو دوست دارد تا سریع تر وزنه برداری به جایگاه اصلی خود برسد و این موضوع وظیه ما را سنگین تر می کند.
به گزارش روز چهارشنبه گروه ورزشی ایسکانیوز، حسین رضازاده اظهار داشت : خوشبختانه طبق برنامه ای که داریم اردوی های تیم ملی را برای مسابقات پیش رو با نظارتی کامل مخصوصا برای بازی های آسیایی گوانجو آماده می کنیم تا به هدف خود که بازگشت دوباره وزنه برداری ایران به سطح اول وزنه برداری جهان است ،برسیم.

وی افزود: خدا را شکر باید اعلام کنم تا به امروز همه چیز خوب بوده است و با حمایت و توجهات بی دریغ سازمان تربیت بدنی متوجه شدم آقای سعیدلو دوست دارد تا سریعتر وزنه برداری جایگاه اصلی خود را پیدا کند به همین دلیل من از نگاه ویژه ایشان به ورزش تشکر می کنم وامیدوارم با نتایج خوب در بازی های آسیایی زحمات مسئولان را برآورده کنیم.

رضازاده ادامه داد : کادر فنی تیم ملی وزنه برداری نیز در حال حاضر با تلاشی که انجام می دهد زحماتش قابل تقدیر است و امیدوارم توام با موفقیت برای کشورمان در بازی های برون مرزی باشد.
رضا زاده با تبریک مجدد موفقیت کاظمی نژاد وزنه بردار سنگین وزن نوجوانان ایران در المپیک سنگاپور گفت:من از این موفقیت بسیار خوشحال شدم چرا که بار دیگر وزنه برداری ایران در سطح اول جهان مطرح شد و دیدیم که آقای تاماش آیان رییس فدراسیون جهانی وزنه برداری هم به این موضوع در قهرمانی کاظمی نژاد تاکید کرد.

سرپرست فدراسیون وزنه برداری با اشاره به صحبت های کاظمی نژاد که گفته بود رضا زاده را الگو قرار داده و می خواهد در المپیک رکورد وی را بزند گفت: من به قدری از این موضوع خوشحال شدم که اشک شوق ریختم چرا که می بینیم بر اساس آرزوی دیرینه من بازهم یک ایرانی در تلاش است تا رکورد سنگین وزن وزنه برداری را برای کشورما حفظ کند. یقینا در آینده شاهد موفقیت های بیشتر کاظمی نژاد خواهیم بود اما به عنوان یک آدم با تجربه خدمت کاظمی نژاد می گویم که تازه در اول راه است و با این قهرمانی یقینا کارش دشوارتر شده و باید تلاش کند با آمادگی بیشتر و دوری کردن از مسائل حاشیه ایی روند رو به رشد خود را ادامه دهد و به همین یک مدال در اول جوانی قناعت نکند.

bahar آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

برچسب ها
ورزش

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)